Автоматизація котеджу чи квартири

Якщо ви перебуваєте в пошуках рішень для комфорту, ви критичні до дрібниць і хочете сучасних рішень – тоді ви в правильному місці. Наші фахівці-електротехніки – це люди, знайомі з поняттями ергономіка, естетика і роблять все “як для себе”.

Ми пропонуємо послуги для вирішення ваших завдань в таких напрямках:

Виконуємо ремонт електропроводки і електрощитового обладнання будь-якої складності. Пошук обриву кабелю, з’ясування і усунення причини спрацювання автоматичного вимикача, дифавтомата чи УЗО.

Також виконуємо пошук траси кабелю в стіні або підлозі для безпечного виконання інших інженерних робіт. Також можливий пошук металонструкцій в стіні, а також пошук інших конструктивних елементів.

 

Поряд зі стандартними функціями захисту: від струмів короткого замикання і перегріву і послідуючого горіння кабелю, розеток та їх споживачів, ми пропонуємо додаткові заходи по захисту ваших електричних мереж:

• захист від удару струмом при дотику до пошкоджених елементів електромережі (пральна машина, гідромасажна ванна, бойлер або басейн) за допомогою УЗО чи діфавтоматів

• сучасний будинок має безліч електронних компонентів, які часто перманентно під’єднані до мережі. Захистити їх при попаданні блискавки в будинок, ближніх дерев чи підстанцію допоможе застосування ПЗІП (або ОПН)

• і звичайно ж, сучасні технології забезпечують захист від протікання води і затоплення

• подібним чином працює система захисту і сигналізації мешканців при наявності газу в приміщенні.

Прочитайте нашу статтю про захист побутової електроніки від грози

Хочемо акцентувати вашу увагу, що за статистикою МНС 30% всіх пожеж пов’язані з дефектами в електричній мережі. Всі ці потенційні причини ми можемо виявляти і усувати на ранній стадії, не піддаючи небезпеці людей і матеріальні цінності.

Правильний підхід до освітлення будинку має як приємний естетичний, так і практичний ефект:

• Створення сценаріїв освітлення для прийому гостей, перегляду фільму або романтичної вечері
• Установка таймерів та інфрачервоних датчиків присутності дозволять раціонально витрачати електроенергію, а також використовувати дані про наявність людей в приміщенні для віддаленого моніторингу, в т.ч. і з метою безпеки
• Декоративне підсвічування саду та під’їзних доріжок за заданим розкладом, в т.ч. з урахуванням сходу/заходу сонця
• Можливість імітації вашої присутності за рахунок включення освітлення в разних кімнатах
• Аварійний режим – при затиску кнопки вимикача на більш ніж 3 секунди – включається все освітлення в будинку. А функція центрального вимикача при виході з дому зі 100% впевненістю вимкне все освітлення та некритичні розеточні групи.

Автоматизация частного дома

Сучасна система автоматизації житла, або Розумний дім – це поєднання високого стилю, зручності та, звичайно ж, енергоефективності. Невід’ємною частиною такої системи є управління кліматом приміщення і максимально безшовний перехід від опалювального режиму до активації охолодження з підтримкою стабільної температури, вологості і пропорцій кисню в повітрі. Для сучасної системи підтримки клімату ми рекоммендуем розглянути також енергоефективні джерела енергії: повітряні теплові насоси, водонагрівальні сонячні колектори або фотопанелі.

Наша місія: підібрати і запропонувати вам оптимальні джерела системи HVAC, розрахувати термін окупності, змонтувати і пов’язати їх в єдиний алгоритм роботи.

Також рекомендуємо ознайомитися з нашими послугами по створенню Системи віддаленого управління і автоматизації для встановлених кондиціонерів.

Коли ви надихаєтесь природою навколо, вам подобається соковитий зелений газон, але не хочете витрачати на нього занадто багато часу – пропонуємо дієвий варіант: забезпечити автоматизацію системи поливу і замовити робота-газонокосарку (по аналогії з добре себе зарекомендували роботом-пилососом). У питанні автоматизації системи поливу та адаптації роботів можете розраховувати на нашу компанію в таких налаштуваннях і з урахуванням:

• часу і дня тижня

• сходу / заходу сонця (більш ефективне вбирання води)

• показань датчика вологості грунту

• прогнозу погоди на найближчі дні (в преміум версії)

Слідуючи сучасним тенденціям екологічності та раціонального використання енергоресурсів ми пройшли навчання і отримали Міжнародний Сертифікат «Z.E. Ready », що дає можливість встановлювати і обслуговувати зарядні станції для електромобілів.

• допоможемо підібрати зарядну станцію під ваш автомобіль

• розрахувати вільну потужність на об’єкті, а також при її недостачі забезпечити раціоналізацію використаної та пошук додаткових джерел для можливості роботи зарядної станції

• можливість включення зарядної станції в комерційну мережу для отримання доходу від вашої інвестиції

• пошук причин несправностей та їх усунення.

Прочитайте нашу статтю про підбір зарядних станцій

 

Чи знаєте ви, що наявність детальної інформації про спожиті ресурси (електрика, вода, газ, паливо для генератора) в результаті веде до їх економії в середньому на рівні 15-25%. Ми пропонуємо компоненти, що дозволяють збирати і зводити на одній сторінці всю необхідну інформацію для перегляду у зручний час.

Маючи детальну статистику легше відстежувати реальний ефект від роботи сонячних панелей, обсяг нагрітої води за рахунок колекторної системи або теплового насоса.

У той же час, наявність таких даних для системи автоматизації дозволить використовувати в даний момент часу більш ефективні та доступні за ціною джерела опалення або нагрівання води. А також знизити піки споживаної з мережі електроенергії (наприклад, при зарядці електромобіля на межі максимально допустимої потужності).

Сучасний Smart home – це те, чим ви будете пишатися і насолоджуватися.
І звичайно ж, ми пропонуємо реалізаію як для нових будинків і квартир, так і для вже заселених.
Современный Smart home – это то, чем вы будете гордиться и наслаждаться.
И конечно же, мы предлагаем реализаию как для новых домов и квартир, так и для уже заселенных.