Послуги електрика:

від 350 грн. 

Терміновий виїзд електрика. Пошук і усунення несправностей в прихованій проводці, кабелі, електричному щиті. Зателефонуйте, щоб отримати оперативну консультацію фахівця

Див. вартість робіт за посиланням

Виконуємо електромонтаж у новій і вторинній нерухомості. З урахуванням будівельних норм, мінімальних витрат матеріалів і зручності використання. Гарантуємо надійну роботу обладнання на довгі роки. Працюємо професійним інструментом – швидко і без зайвого пилу.

Від 2 000 грн.

Виконуємо продаж та установку обладнання для керування системами освітлення, опалення, кондиціонування. Такі рішення будуть стильним доплнения до вашого будинку, дозволять економити енергоресурси і підвищать безпеку.

Від 1 300 грн.

Виконуємо доукомплектацію існуючих рулонних штор, ролетів для їх автоматичної роботи за встановленим денним графіком. Також централізовано і синхронно – з пульта або телефону. Також модернізуємо систему управління автоматичних воріт.

від 1500 грн (з урахуванням обладнання)

Установка нової системи на базі гріючих кабелів або апгрейд існуючої з можливістю дистанційного керування і створення графіка роботи.

Від 600 грн. (залежить від моделі)

Ми пропонуємо послугу: автоматичне відключення кондиціонера при відкритті вікна чи дверей. Таке рішення економить гроші власникам готелів та квартир з добовою орендою, а також істотно збільшує термін служби кондиціонерів (запобігаючи їх перегріву).

Також пропонуємо системи віддаленого доступу і управління кондиціонером зі смартфона і створення графіків роботи.

Від 2000 грн (комплект для 1-ф мережі)

Сучасний будинок має десятки електронних пристроїв, які можуть вмить вийти з ладу через грозовий розряд, який пройшов за півкілометра від будинку, потрапив в ЛЕП, опору або дерево поблизу будинку. Те ж саме стосується і висотних квартирних будинків.

Ми знаємо як максимально ефективно забезпечити захист від таких небезпек без встановлення коштовних блискавкоприймачів.

 

2 500 грн (без урахування вартості станції)

Оцінка вільної потужності, вибір станції, підключення та обслуговування. Наші фахівці пройшли навчання за міжнародною системою Z.E. Ready і забезпечать якісну установку і обслуговування вашої зарядної станції, а отже максимально швидкий і безпечний процес заряду EV.

Установка зарядных станций для электромобилей

Виконуємо збірку електричних щитів для квартир, приватних будинків і комерційних об’єктів. Термін виконання 1 тиждень. Маємо дилерські ціни на обладнання. Можливе виконання робіт без надання проекту з боку замовника.

Пропонуємо послуги з оцінки ефективності використання електроустаткування, підбір перетворювачів частоти і енергоефективних двигунів для оптимізації робочого процесу, зниження рахунків за спожиту енергію і генерацію реактиву. Виконуємо розрахунок окупності інвестицій. Маємо дилерські ціни на обладнання.

Від 5 500 грн. (з урахуванням обладнання)

Пропонуємо послуги з компоновки щитів автоматичного вводу резерву (АВР) і його підключення на вашому об’єкті.

Про нас:

Яким є для вас показник якісних послуг електрика? Найчастіше при отриманні завдання від замовника ми чуємо:

– «зробити так, щоб потім не повертатися до цього питання»;

– «щоб проводка була безпечною, щоб забезпечувався захист від удару струмом і загоряння»;

– «щоб майстер радив, як зробити правильно, стильно і ергономічно»;

– «щоб за недорого», «щоб зрозуміло, де прокладені проводи» і т.д.

 

Для нас показник якісних послуг на виході це:

– інженерний підхід до електротехніки і до роботи в цілому;

– наш досвід спілкування з замовником і розуміння як все повинно вийти в фіналі;

– використання професійного інструменту для швидкого, акуратного, малопильного і малошумного виконання робіт;

– використання правильних компонентів, які прослужать на 10-ки років довше (наприклад використання кабелів ВВГнг кабелів замість ШВВП / ПВС або скритий монтаж у гофрі для тривалого терміну служби ізоляції;

Ми гарантуємо, що результатами нашої роботи ви будете задоволені.

 

При цьому якісно – це не завжди дорого. Чому? В першу чергу тому, що не доведеться платити за переробки. По-друге, ми знаємо як вибрати оптимальні траси для кабелю і кількість груп, щоб оптимізувати ваші витрати. По-третє, всі ключові вузли завжди залишаються в доступних місцях.

Обратный звонок


Укажите, пожалуйста, ваши контакты и мы перезвоним